PRP

PRP yönteminde dolgu uygulamalarındaki gibi kırışıklık bölgeleri doldurulamaz. Enjekte edilidği bölgede doğal gençleşme sağlar.

PRP trombositten zengin plazma anlamına gelir. Uygulamadan önce en az 10 cc kanınız alınır ve santrifüj işleminden geçirilir. Elde edilen az miktardaki “platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma”nın (PRP), yine aynı kişiye enjeksiyon yoluyla geri verilmesini temel alır. Elde edilen plateletten zengin plasma, mezoterapi de kullanılan ince iğneler vasıtası ile cilt altına uygulanır.

PRP yönteminde dolgu uygulamalarındaki gibi kırışıklık bölgeleri doldurulamaz. Enjekte edilidği bölgede doğal gençleşme sağlar. PRP yöntemi bireyin kendi kanından elde edilen trombositleriyle gerçekleştirilen tamamıyla doğal bir yöntemdir. Yani vücudunuza unuttuğu gençliği hatırlatır.

PRP uygulaması klinik ortamında yapılan uygulamalardır, uygulama bölgesinin 4-6 saat süre ile yıkanmaması, temizlenmemesi önerilir, uygulama sonrasında bölgede kızarıklık ve gerilme hissi olacak, tedaviye gerek duymadan kendiliğinden iyileşecektir. PRP uygulama sonrası 12-24 saat makyaj yapılmamalıdır.

Uygulama Alanları :

Saçlı deride: Saç dökülmesi, saç kırıklıkları, cansız kuru ince saçların tedavilsinde

Tüm yüz bölgesinde : Alın, göz kenarı, burun kenarı kırışıklıklarında, sarkma ve çökmelerde, cilt lekeleri ve izlerin tedavisinde

Boyun ve dekolte bölgesinde: Kırışıklık, sarkma ve lekelerin tedavisinde

Tüm vücutta görülen sarkma, çatlaklar, yara izleri

Bize Yazın, Size Ulaşalım